Як ми працюємо з ТікТок?

Наша мета — помістити вас у топ-0,1% найкращих талантів у світі.

Формула успіху

За 7 років нашої роботи ми винайшли тількі найєфективніші статерії просування які ми адаптуємо під кожну модель індивідуально.

Тренди

Щодня ми моніторимо інфопростір задля того, щоб ви завжди були у тренді та викладали тільки актуальний та цікавий контент.

Активність

Задля того, щоб бути на вершині популярності - потрібно бути активними. Наші спеціалісти щоденно підтримують аккаунт онлайн та готують контент відповідно до попередньо обраної стратегії.

34

Алгоритми

Ми враховуємо особливості кожної соцмережі. Тік Тік – це окремий світ, який слабо корелює з популярністю в інших соцмережах. Тут все вирішують рекомендації. Чим частіше ви в них потрапляєте, тим краще, а ми робимо все для цього.

Illustration

У чому перевага співпраці з агентством?

Щоб у ТікТок просування дало позитивний результат, треба звернутися до профі. Серед основних переваг такого підходу можна відзначити:
- Адекватну вартість- Відсутність проблем, пов'язаних із блокуванням облікового запису- Ефективність
Грамотне просування відео відрізняється оперативними темпами та професійним підходом. Завдяки цьому поступово збільшуватиметься кількість передплатників, що розширить можливості для ведення бізнесу або підвищення рівня популярності. Наші фахівці точно знають, як підготувати якісний контент, зробити все максимально грамотно та правильно. Досягнення певного рівня популярності стає лише питанням часу. Зазвичай все відбувається досить швидко.

  • Telegram нашого офіційного представника