Як ми працюємо з OnlyFans?

Стратегія вірусного маркетингу

Вас побачать понад 1 000 000 людей, якщо ви будете дотримуватися нашого плану. Ми знаємо про сучасні тенденції та успішно інтегруємо їх з вами. Ми підвищимо вашу популярність збільшуючи охоплення за допомогою численних рекламних кампаній.

Аудит рахунку

У вас є менеджер, який відповідає за ваш акаунт. Щотижня він презентує ваш акаунт решті команди та передає його нам. Чи може бути ще краще? Яких амбіцій можна досягти за два місяці? Ваш бос знає відповіді на ці питання і буде з вами співпрацювати протягом довгого часу. Ви отримаєте глибокі знання про економічні процеси.

Розвиток акаунту

Ми забезпечуємо довгостроковий розвиток вашого акаунту регулярно залучаючи нових шанувальників та утримуючи ваших теперішніх прихильників. Ми аналізуємо ваші сторінки, визначаємо їхні сильні сторони та створюємо методи для зростання охоплення.

social-love-talk-friendly-like-feedback

Консультації щодо соцмереж

Ми підберемо для вас найкращі інструменти та постійно коригуватимемо методи для залучення нових фанів та утримання існуючих. Також ми керуємо та допомагаємо вам оптимізувати органічний потік у соціальних мережах та застосовуємо перевірені тактики для створення воронки зростання фанів.

Робота з клієнтами

Щоб визначити активне охоплення акаунта, потрібен чистий аналіз даних. Ми спеціалізуємося на оцінці поточного стану ринку та самостійному реагуванні на зміни. Це те, що відрізняє швидку, прибуткову та професійну агенцію.

Управління акаунтом OF

Ми займаємося усіма налаштуваннями системи, акаунти повинні регулярно перевірятися, тож ми регулюємо ваші повідомлення та відповідаємо всім фанам.

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Управління контентом

Ми допомагаємо вам у розробці вашого контенту. Доступні заняття з позування, освітлення та копірайтингу. Ви навіть не уявляєте, що це таке, чи не так? Ваш контент буде унікальним, якщо ви будете дотримуватися наших інструкцій та порад.

Наші конкурентні переваги

Illustration

IconStardom

  Оплата здійснюється безпосередньо на банківський рахунок моделі.
  Понад 7 років досвіду в соціальних мережах та електронній комерції
  Ми працюємо 24/7 і завжди на зв'язку!
  Команда із сотні професіоналів різного профілю
  Щотижневі зустрічі з вашим менеджером
  Індивідуальні стратегії та готовий контент план
  Більше моделей - більше досвіду
Illustration

Інші агентства

  Оплата здійснюється на банківський рахунок агентства.
  Нестача досвіду
  Тільки періодичний контакт
  Маленька команда спеціалістів
  Відсутність особистого менеджера або зворотнього зв'язку
  Одна стратегія яка не підлашовується під кожну модель індивідуально
  Менше моделей - менше досвіду

FAQ

 • Що ми пропонуємо?

  Ми працюємо у двох напрямках: займаємося повним продюсуванням моделей і беремо на себе 90% роботи в Onlyfans: від просування профілю до продажів у листуваннях з величезним колом фанів, а також ви можете найняти нашу команду в якості експертів з маркетингу.
  З нашою допомогою можливо вийти на пасивний дохід за допомогою контенту: $500 - $10 000 на місяць, також ви отримаєте аванс $100-$500 на старті роботи.

 • Якими будуть ролі сторін?

  На нашій стороні 90% роботи з Onlyfans: від реклами до продажу в особистих повідомленнях. Єдине, що залишається робити моделі – це створювати контент та отримувати щомісячні виплати.

  Агентство
  1. Створення та ведення акаунту на Onlyfans
  2. Реклама (бюджет на тест ~ $ 5000) – за наш рахунок.
  3. Зарплати команди маркетологів, операторів, контент-менеджера – на нашій стороні.
  4. Ведення листування в чаті – від моделі навіть не потрібно заходити у профіль.
  5. Виплата авансу моделі $500 за стартовий набір контенту.
  6. Щомісячні виплати $500 - $10 000 в залежності від балансу облікового запису.

  Модель
  1. Контент для реєстрації облікового запису.
  2. Контент для продажу – за запитом.

 • Чи можу я співпрацювати з вами Icon Stardom, якщо я ще не маю аккаунту?

  Так, відповідь ТАК!
  Ми розробляємо ексклюзивні стратегії для всіх моделей, впливових осіб або тих, хто прагне ними стати та заробляти гроші за допомогою соцмереж. Ми допоможемо вам досягти цілей і заробляти тисячі доларів на місяць із чіткими інструкціями та перевіреною тактикою.

 • Чи справді мені потрібні послуги агентства?

  І так і ні.
  Однак з агентством ви зможете заробляти значно більше грошей і потребуєте значно менше часу. Ви повинні працювати 24/7 без агентства, ви повинні самостійно знаходити всі тренди, ви повинні самостійно робити всі публікації на всіх платформах, у вас немає нікого, хто б допоміг вам зі структурою. Багато моделей місяцями намагаються досягти успіху самостійно, заробляючи ледве 500-2000 доларів щомісяця, перш ніж перейти до нас. Ми можемо збільшити оборот до $15 000 - $20 000 у 90% ситуацій після того, як ми взяли на себе менторство.

 • Скільки я буду заробляти?

  Дохід моделі залежить від її профілю. Чим більше у нас буде контенту і чим швидше модель реагуватиме на запити нового матеріалу - тим вищий потенціал заробітку. Мінімальна сума, яку ми гарантуємо вам – 500 доларів. Залежно від обороту вашої анкети, ви можете заробити від 500 до 10 000 доларів.
  Усі витрати на просування та рекламу, навчання операторів, зарплату операторам, комісії на виведення коштів – на нашій стороні. Для вас, власне, це пасивний дохід на власному контенті. Решту ми беремо на себе.

 • Чи потрібно використовувати професійну відео- та фотозйомку?

  Звісно ні! Ми знайомі з платформою та тим, що на ній найкраще працює. Приватні зображення, зняті власним телефоном, набагато кращі. Шанувальники хочуть відчути особистий зв’язок із вами та наче ви зробили фото спеціально для них.
  Ми ілюструємо та пояснюємо, як мають виглядати зображення нашим моделям. Це не складно, а наші стратегії допоможуть вам швидко порадувати своїх шанувальників і збільшити продажі.

 • Скільки часу потрібно приділяти роботі?

  Як правило, вам потрібно лише 1-2 години щодня. Інколи потрібно більше, наприклад, коли ваш аккаунт заповнений платними шанувальниками.
  Коли ваш дохід перевищує 40 000 доларів США, часто доцільно залишити повсякденну роботу та присвятити більше часу Onlyfans.

 • Чому оплата не 50/50?

  Виходячи з нашого досвіду, близько 50% від обороту йде на одну тільки рекламу - це не рахуючи зарплат маркетологів, які купують рекламу, і операторів, які перетворюють рекламу на дохід. Тому будь-які обіцянки забезпечити результат за 50% від загального доходу (або схожі цифри) – це безкоштовний сир у мишоловці.
  Ми готові лише на чесну та прозору роботу, тому закладаємо реалістичні очікування. Головне, що можемо обіцяти: з нами модель завжди заробить більше, ніж у будь-якому іншому випадку. Краще отримувати 20% від $30 000, ніж 100% від $500.

 • Що робити, якщо я хочу залишатись анонімною?

  Зазвичай краще показати обличчя, так значно простіше отримати більше підписників. Людям подобається дивитися і читати обличчя людей. Вони хочуть знати, чи ви розважаєтесь, чи щасливі, чи все добре, чи хочете ви більшого.

  Деякі з наших успішних моделей не показують своїх облич, проте залишаються популярними. Конфіденційність моделі – один із пріоритетів нашої роботи. Ми просуваємо профіль виключно на західну аудиторію (США та Канада + Західна Європа). Onlyfans підпорядковуються законам США, які вкрай суворі щодо збереження конфіденційної інформації, і фактична дія цих законів йде далеко за межі Штатів. Обліковий запис моделі реєструється на псевдонім замість реального імені, а сам профіль є закритим. Для доступу до Onlyfans (у тому числі – і до Вашого профілю) кожен користувач зобов'язаний пройти ідентифікацію – підтвердити особу за допомогою своїх персональних даних та банківської картки. У разі спроби незаконного розповсюдження контенту, платформа відстежує таких користувачів та передає їх дані до правоохоронних органів.

  Зберегти контент із сайту безпосередньо, будь то фото чи відео, неможливо.
  Ми можемо заблокувати на Ваше прохання щонайменше 3 країни, для яких Ваша анкета буде недоступна.

Профілі клієнтів OnlyFans

Майже всі західні інстаграм-моделі використовують OnlyFans.Ось приклади дівчат, які ведуть свій профіль на цій платформі:


Результати роботи з нашою агенцією

Тут наші стандартні показники, які демонструють результати 80% наших моделей

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration